αποτελέσματα επιλογής

 



Ονοματεπώνυμο Φοιτητή Φορέας  Επιβλέπων καθηγητής

 

 

Αβραμίδου Πετρούλα Α.Ε. ΤΣΙΜΕΝΤΩΝ ΤΙΤΑΝ Μιχαήλ Γεωργιάδης
Αλεξιάδου Αναστασία ΠΑΥΛΟΣ ΘΕΟΔ. ΜΙΧΑΣ (TχΓραφ) Κων/νος Καράτασος
Αμβροσιάδου Ευδοξία ΑΜΒΡΟΣΙΑ Ε.Π.Ε. Κων/νος Αδαμόπουλος
Αντωνιάδης Γρηγόριος CHIMAR HELLAS Α.Ε. Αθανάσιος Σαλίφογλου
Βαρουκτσής Σπυρίδων ΧΗΜΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ/ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Αθανάσιος Σαλίφογλου
Γεωργιάδης Ραφαήλ ΛΟΥΦΑΚΗΣ ΧΗΜΙΚΑ ΑΒΕΕ Αθανάσιος Σαλίφογλου
Γιάννης Αγγελος ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (ΕΥΑΘ-Πλουτάρχου) Μανασσής Μήτρακας
Γκαλονάκη Αικατερίνη Γ ΣΑΡΑΣΙΔΗΣ ΑΕ (FARCOM) Ανδρεάνα Ασημοπούλου
Δημόπουλος Κων/νος ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΡΗΣ & ΣΙΑ ΟΕ
Nήσος ζυθοποιια
Ευστάθιος Κικινίδης
Ελεκίδης Απόστολος Ινστιτούτο Χημικών Διεργασιών και Ενεργειακών Πόρων Αγγελική Λεμονίδου
Ερρέρα-Φωτίου Εμμανουέλα ΠΟΡΤΟ ΚΑΡΡΑΣ Α.Ε. Μανασσής Μήτρακας  
Ευαγγελινού Ευρύκλεια ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΟΛΟΥ "ΑΧΙΛΛΟΠΟΥΛΕΙΟ" Αμαλία Αγγελή  
Καβιδοπούλου Αγλαΐα 873 ΑΠΟΘΗΚΗ ΚΑΥΣΙΜΩΝ (ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ) Αγγελική Λεμονιδου  
Κακουλίδης Ελευθέριος Κρι Κρι Βιομηχανία Γάλακτος Κων/νος Αδαμόπουλος  
Καραγιάννης Αγγελος ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ ΑΕ Ανδρεάνα Ασημοπούλου  
Καραντώνη Βασιλική ΚΟΡΡΕΣ ΑΕ ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ Ανδρεάνα Ασημοπούλου  
Καρασάββας Ευγένιος ΣΙΜΤΕΚ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Α.Ε. Αικατερίνη Μουζά  
Καρπούζα Λυδία UNILOG SA Κων/νος Καρατάσος  
Κικίτη Κωνσταντίνα ΣΙΜΤΕΚ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Α.Ε. Αικατερίνη Μουζά  
Κολιού Αναστασία ΙΓΜΕ Πρέβεζας Κων/νος Καρατάσος  
Κούκας Ηλίας ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ ΑΕ Μάρκος Ασσαελ  
Κουκοβίνος Νικόλαος Κωνσταντίνος Αντωνιάδης Μάρκος Ασσαελ  
Κουτιάν  Αναστάσιος Α.Ε. ΤΣΙΜΕΝΤΩΝ ΤΙΤΑΝ Μιχαήλ Γεωργιάδης  
Κριτσιβέλα Ειρήνη ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΚΡΕΑΤΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΒΙ.Κ.Η Α.Ε Αμαλία Αγγελή  
Κτωρή Ροδούλα ΣΟΥΡΩΤΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΜΦΙΑΛΩΣΗΣ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΥ ΝΕΡΟΥ "ΣΟΥΡΩΤΗ" Μανασσής Μήτρακας  
Λολα Δεσποινα Ε.ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑΣ & ΥΙΟΣ ΑΕΒΕ Κων/νος Αδαμόπουλος  
Μoυστάκας Απόστολος ΒΙΑΝΕΞ Α.Ε. ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΦΑΡΜΑΚΩΝ Ανδρεάνα Ασημοπούλου  
Μάνθου Ειρήνη Κων/να ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ ΑΕ Μάρκος Ασσαέλ  
Μάντζα Αναστασία ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Μιχαήλ Γεωργιάδης  
Μπαμπατζέλιου Αθανασία RONTIS HELLAS AEBE Ανδρεάνα Ασημοπούλου  
Μπρέντα Σοφία ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ ΑΕ Ευστάθιος Κικινίδης  
Νικολής Δημήτριος Β.Ε.Τ.Α.Ε. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Ε. Μανασσής Μήτρακας  
Ντόμπρος Οδυσσέας 873 ΑΠΟΘΗΚΗ ΚΑΥΣΙΜΩΝ (ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ) Αγγελική Λεμονίδου  
Ντουράκη Ευγενία ΔΕΥΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Μανασσής Μήτρακας  
Οικονόμου Βασίλης Γ' ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Αμαλία Αγγελή  
Ορφανίδης Κυριάκος ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΕΠΕ Κων/νος Αδαμόπουλος  
Παρμάκης Κήρυκος ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Μιχαήλ Γεωργιάδης  
Πολυχρονόπουλος Αντώνης Βασίλειος ΚΑΠΝΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΚΑΡΕΛΙΑ Α.Ε Κων/νος Καρατάσος  
Πόραβου Χαρίκλεια Ινστιτούτο Χημικών Διεργασιών και Ενεργειακών Πόρων Αγγελική Λεμονίδου  
Πούλιου Νίκη Ινστιτούτο Χημικών Διεργασιών και Ενεργειακών Πόρων Αγγελική Λεμονίδου  
Σαββόπουλος-Ρηγάκης Ικαρος 873 ΑΠΟΘΗΚΗ ΚΑΥΣΙΜΩΝ (ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ) Αγγελική Λεμονίδου  
Σιώπη Βικτωρία SANITEC ABEE Κων/νος Καρατάσος  
Σπαθης Αγγελος PLiN Nanotechnology A.E. Αμαλία Αγγελή  
Τσιρίγκα Ασημίνα-Αναστασία ΔΙΜΕΛΛΗΣ FOOD ΑΝΩΝΥΜΗ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Κων/νος Αδαμόπουλος  
Τσιφτσάκης Νικόλαος ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ ΑΕ Μάρκος Ασσαέλ  
Τσιώτα Κωνσταντίνα ΓΕΝΙΚΟ ΧΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ-Χ.Υ. ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΑΥΤ. ΓΡΑΦ. Χ.Υ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ Αθανάσιος Σαλόφογλου  
Τυριλού Ολγα-Βαλεντίνη Encos Hellas Ε.Π.Ε. Αικατερίνη Μουζά  
Φλέγκας Ραφαήλ Γ' ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Αμαλία Αγγελή  
Χατζηαντωνίου Κων/νος Encos Hellas Ε.Π.Ε. Αικατερίνη Μουζά  
Χατζήσαρης Φώτιος ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΕΥΝΑΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ "ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ" Ευστάθιος Κικινίδης  
Χατζής-Μανδέλλας Θεόφιλος Sigma Consultants Ε.Π.Ε. Μάρκος Ασσαέλ  
Χρυσόπουλος Σάββας ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ ΑΕ Ευστάθιος Κικινίδης  
Ψαχούλια Παρασκευή ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ ΑΕ Ευστάθιος Κικινίδης